KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ YAPILDI

Derneğimiz Eğitim Hizmetleri Birimi olan, KAYED Akademi organizasyonunda Kişisel Gelişim Zirvesi düzelendi. 

KAYED Akademi organizasyonunda düzenlenen Kişisel Gelişim Zirvesi büyük coşkuyla gerçekleştirildi.

Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Kişisel Gelişim zirvesine haber spikeri Burak törün, Sevinç Satıroğlu ile Vefa Holding İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Koşkan, konuşmacı olarak katıldı.

KAYED Genel Başkanı Murat Özekinci,  yaptığı açıklamada, ihtiyaç anında hastalara gönüllü kan bağışçısı temin etmek amacıyla faaliyet gösteren derneklerinin eğitim faaliyetlerine de önem verdiğini belirtti.

Eğitim faaliyetleri ile dernekleri açısından toplumda farkındalık oluşturmayı ve gönüllü kan bağışçısı sayısını artırmayı hedeflediklerini ifade eden Özekinci, bu kapsamda eğitim birimlerinin organizesinde ”Kişisel Gelişim Zirvesi” semineri düzenlediklerini kaydetti.

Vatandaşların seminere göstermiş olduğu ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Özekinci, şöyle konuştu:

”KAYED eğitim birimimiz, düzenlemiş olduğu eğitim faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Düzenlemiş olduğumuz seminerde, konuşmacılarımız kişisel ve mesleki gelişim, beden dili eğitimi, iletişim becerileri ve imaj eğitimi konularında bilgilendirmede bulundular. Ayrıca, öğrenci arkadaşlarımıza cv hazırlama ve mülakat teknikleri eğitimi konularında da sunum gerçekleştirdiler.”

Özekinci, dernek olarak eğitim faaliyetlerine bundan sonrada devam edeceklerini sözlerine ekledi.IMG_2968 IMG_7119 IMG_7138 IMG_7144 IMG_7226 IMG_7241IMG_7105IMG_7051